Razkol kripto trga - Študija primera, kako odpraviti izpostavljenost in hkrati ohraniti diverzifikacijo portfelja.

Izvleček

Nedvomno smo v trdih časih glede tržnega trenda in to je hladno dejstvo. Trenutno se dogaja veliko dejavnikov, vendar se mora vlagatelj osredotočiti na same razloge, ki so sprožili ta propad trga? Namesto tega bodite pozorni na to, kako je lahko svoj portfelj uravnotežen in zaščiten pred nestanovitnimi časi.

Vsak večji tradicionalni trg je v preteklih tednih doživel enako nestanovitnost in kripto trg se ni mogel razlikovati. To je posledica dejstva, da so vsi trgi nekako povezani med seboj. Vsi so podprti s tradicionalnimi fiatnimi denarnimi sistemi. Preprosto povedano, vsak vlagatelj še vedno dojema kot oprijemljiva sredstva vsakega vlagatelja, ne glede na obseg portfelja.

Ob upoštevanju zgoraj omenjenih dejstev mora tisti, ki želi vstopiti na kripto trg ali je že znotraj ekosistema DLT, zagotoviti, da je dovolj zaščiten pred medvedimi tradicionalnimi trgi, ki vplivajo tudi na kriptoverzo. Po drugi strani pa je treba vedno poskrbeti, da se med nestanovitnimi časi ne bo počutil čustveno in se obnašal na svoje dolgoročne finančne cilje ali recimo digitalne finančne cilje s svojim portfeljem, zavarovanim s kriptovalutami.

Poglavje 1

Kako si zagotovimo objektivno pot do svojih finančnih načrtov za digitalno bogastvo v negotovih časih?

MPCX je proaktivno zasnoval in trenutno razvija dva unikatna izdelka, katerih namen je reševanje vseh zgoraj omenjenih vprašanj. Naša ekipa je imela eno samo tarčo. Kako uporabljati pametne pogodbe na tradicionalnih finančnih trgih. Digital Smart Mandate za naložbe (DSIM), pametna pogodba, AI roboadorial protokol, je neizogibna, orodje, ki ga bo večina kriptovalisov (institucionalnih ali posameznih) verjetno uporabila, ko bo izdana različica beta platforme MPCX.

DSIM obdeluje vse informacije stranke in v kontekstu z njimi ustvari ustrezen digitalni finančni načrt. To ni samo strateško vodilo za načrtovanje digitalnega bogastva, ampak ponuja tudi portfeljski model kripto rebalansa in kripto strategij za posojanje, ki temelji na naslednjih parametrih:

Upoštevajte, da bo stranka vedno lahko izbirala, ali bo portfelj samodejno ali ročno izveden s kakršnimi koli prilagoditvami. Glavna filozofija DSIM je pomagati naročniku MPCX, da objektivno sledi svojim digitalnim finančnim ciljem, tudi v času negotovih in motečih tržnih obdobij.

Poglavje 2

Kako je mogoče ustvariti učinkovit portfelj, podprt s kriptovalutami, da se poveča diverzifikacija?

Vsi so do zdaj zagotovo že slišali za Crypto ETFs, bodisi iz naših najnovejših člankov ali iz običajnih medijev. Glavno vprašanje je, ali je mogoče razumeti, kako zgraditi optimalen digitalni portfelj za naložbe v kriptovalute, ki bo zagotovil dovolj raznolikosti, učinkovitosti, donosnosti naložb in najpomembneje, da bo skladen z obstoječim pravnim okvirom.

MPCX uvaja Crypto Investable Indeks kot rešitev za zgoraj navedene "glavobole". Najprej si natančno oglejmo, kaj indeksi dejansko predstavljajo. Preprosto povedano, indeksi so dodelitve med številnimi sredstvi. Povečajo diverzifikacijo, učinkovitost dodeljevanja in donosnost vašega digitalnega portfelja. Filozofija teh edinstvenih izdelkov je povečati fleksibilnost za naše stranke in jim pomagati, da lahko delujejo samozavestno na tem divjem trgu kriptovalut.

Doslej je v našem ekosistemu že več kot 1 500 kripto valut. Izdelava 3 kripto valutnih indeksov (CII) je rezultat izkušnje naše ekipe, ki temelji na sledenju vseh potrebnih parametrov med aktivnostmi kripto valute. Od leta 2015 so bile raziskave s kripto portfelji in ostrimi razmerji temeljito izvedene, preden smo končali z našo infrastrukturo končnih izdelkov.

Oglejmo si podrobneje CLT, M20T in SBCI.

  • Indeks velikih kap, ki ima 10 najboljših kripto valut po tržni kapitalizaciji z največjo maso 20% na kovanec, da se ohrani potrebna diverzifikacija portfelja. Sestavine se preračunajo na optimizirani osnovi.
  • Srednji indeks 20 kapitkov vsebuje naslednjih 20 kripto valut s tržno kapitalizacijo z največjim masnim faktorjem 10% na kovanec, da se zagotovi zadostna diverzifikacija. Indeksne uteži so prilagojene tudi na optimizirani osnovi, da se zagotovi ustrezna donosnost portfelja.
  • Indeks izpostavljenosti Smart Beta Factor sestavlja 200 različnih kripto valut z najvišjo dodelitvijo 5% na kovanec. Težine in sestavni deli indeksa se preračunajo in prilagodijo optimizirano, sproži algoritem AI.
Naši edinstveni pametno pogodbeni izdelki bodo povečali učinkovitost in zmanjšali operativne stroške med posredniki. Ko pametna pogodba prejme naročniško naročilo, čaka na potrditev stranke. Ob predpostavki, da so bili postopki KYC & AML uspešni, naše pametne pogodbe začnejo izvajati naročilo po šifri, dokler ni v celoti poravnano. Procedure Celoten postopek traja največ 1 uro v primerjavi s tradicionalnimi vzajemnimi skladi, ki bi lahko trajali do 3 dni.

Za zaključek je naš lastni cilj danes ustvariti digitalno platformo za upravljanje bogastva za kriptovalute! Za to pomeni MPCX.

Obiščite našo spletno stran https://mpcx.co ali se nam preprosto pridružite na naših kanalih družbenih medijev: Facebook, Twitter, Medium, Instagram, YouTube, Telegram in, LinkedIn.

Ostani na vezi!
Vaša MPCX ekipa! ❤